Husumetli Aileler Barıştırıldı
- 01-01-2024
![Husumetli Aileler Barıştırıldı](https://www.nizip.bel.tr/img/uploads/940/md/7_WhatsApp Görsel 2024-01-01 saat 18.52.44_8f0f6bd7.jpg)
![Husumetli Aileler Barıştırıldı](https://www.nizip.bel.tr/img/uploads/940/md/1_WhatsApp Görsel 2024-01-01 saat 18.54.31_cba3a750.jpg)
![Husumetli Aileler Barıştırıldı](https://www.nizip.bel.tr/img/uploads/940/md/2_WhatsApp Görsel 2024-01-01 saat 18.54.16_c788978c.jpg)
![Husumetli Aileler Barıştırıldı](https://www.nizip.bel.tr/img/uploads/940/md/3_WhatsApp Görsel 2024-01-01 saat 18.54.00_ef6ba2f1.jpg)
![Husumetli Aileler Barıştırıldı](https://www.nizip.bel.tr/img/uploads/940/md/4_WhatsApp Görsel 2024-01-01 saat 18.53.31_f7608a16.jpg)
![Husumetli Aileler Barıştırıldı](https://www.nizip.bel.tr/img/uploads/940/md/5_WhatsApp Görsel 2024-01-01 saat 18.53.17_ad4dbb32.jpg)
![Husumetli Aileler Barıştırıldı](https://www.nizip.bel.tr/img/uploads/940/md/6_WhatsApp Görsel 2024-01-01 saat 18.53.10_04b37d05.jpg)
![Husumetli Aileler Barıştırıldı](https://www.nizip.bel.tr/img/uploads/940/md/8_WhatsApp Görsel 2024-01-01 saat 18.54.55_5826cd49.jpg)
Belediyemiz bugün çok büyük bir hayra, güzel bir barış törenine ev sahipliği yaparak Kılıç, Akpek ve Yaprak aileleri arasındaki husumetin barışla sonlandırılmasına vesile oldu.
Geleceğe atılan bu güzel adımın güzellikler ve iyilikler getirmesini temenni eder, barış kardeşlik, birlik ve beraberlik tohumunun kalplerimize yerleşmesini dileriz.
Bu hayra ve barışa emek veren , gayret gösteren herkesten Allah razı olsun.